OfertaŁeba O.W. Fregata Morze Bałtyckie wczasy dojazd własny FB

Łeba /Polska
Cena od 975 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
Łeba O.W.  Fregata  Morze Bałtyckie wczasy dojazd własny FB
Numer oferty: 583/2330
11100000

OPIS

Ośrodek nasz położony jest z dala od ruchliwej drogi na obszarze trzech hektarów ogrodzonego, dobrze zagospodarowanego terenu. Plaża i jezioro Sarbsko znajdują się w zasięgu 6-minutowego marszu. Od centrum miasta z bardzo dobrze rozwiniętą siecią handlowo-usługową dzieli Państwa 15 minutowy spacer, co daje możliwość wygodnego korzystania z licznych atrakcji.

Zakwaterowanie

Ośrodek FREGATA jest po generalnym remoncie i dysponuje 155 pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonem. Dla wygody naszych Gości na terenie Ośrodka przygotowany jest ogrodzony, bezpłatny parking na ok. 50 miejsc. Do dyspozycji naszych gości są : kawiarnia z barem i parkietem do tańca oraz dużym tarasem, 2 sale konferencyjno-dydaktyczne wyposażone w rzutnik, projektor, TV sala dydaktyczna z ławkami i tablicą bilard, sala gier zręcznościowych (stół do tenisa stołowego, 2 cymbergaje, piłkarzyki), kącik malucha (domek dla dzieci, DVD z kolekcją bajek), 3 hole telewizyjne.

Cena zawiera

7 noclegów wyżywinie FB

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Łeba O.W. Fregata Morze Bałtyckie wczasy dojazd własny FB, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...