OfertaDWOREK SZLACHECKI - Karwia

Karwia /Polska
Cena od 929 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
DWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  KarwiaDWOREK SZLACHECKI -  Karwia
Numer oferty: 26/18211
10010000

Miejscowość

KARWIA niewielka miejscowość letniskowa położona nad samym morzem, oddalona 6 km od Jastrzębiej Góry. W Karwii warto zobaczyć rezerwaty z unikatową roślinnością. W okresie letnim funkcjonuje tutaj wiele punktów gastronomicznych i rozrywkowych.

Obiekt

DWOREK SZLACHECKI obiekt w stylu dworku. Położony ok. 60 m od plaży na zazielenionym i całkowicie ogrodzonym terenie. Do dyspozycji gości jest jadalnia z sezonową kawiarenką, pokój i plac zabaw dla dzieci oraz jedyne na wybrzeżu Bursztynowe SPA - w skład którego wchodzi bursztynowa komnata (możliwość inhalacji), sauna i jacuzzi. Internet WI-FI w holu recepcyjnym.

Zakwaterowanie

pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i czajnikiem elektrycznym. Niektóre z dostawkami - łóżko o szerokości 70 cm. Można wypożyczyć leżaki, na korytarzach są lodówki.

Wyżywienie

2 x dziennie śniadania I obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia lub tylko śniadania.

Uwagi

• doba hotelowa od 16.00 do 11.00 • na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej • dzieci do 2 lat bez świadczeń - GRATIS • dzieci do 12 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową • zwierzęta nie są akceptowane • parking ogrodzony, niestrzeżony - GRATIS • obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą DWOREK SZLACHECKI - Karwia, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...