OfertaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - Łeba

Łeba /Polska
Cena od 849 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
Ośrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - ŁebaOśrodek wypoczynkowy DIUNA - Łeba
Numer oferty: 161/18211
11100000

Miejscowość

ŁEBA leżąca na środkowym wybrzeżu miejscowość wypoczynkowa. Historia (prawa miejskie otrzymała w 1357 roku), mikroklimat oraz bliskość Słowińskiego Parku Narodowego z ruchomymi wydmami i jeziorami Łebsko i Gardno przyciągają co roku do Łeby rzesze turystów. Piękna piaszczysta plaża, czyste powietrze oraz liczne atrakcje towarzyszą pobytowi w tej miejscowości.

Obiekt

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „DIUNA” położony ok. 300 m od plaży, od której oddziela go tylko pas wydmowego lasu. Do dyspozycji gości jest budynek główny z recepcją, jadalnią i kawiarnią oraz 5 pawilonów hotelowych, a także 12 domków apartamentowych. Ponadto na terenie ośrodka kompleks boisk sportowych, plac zabaw, stoły do ping ponga, siłownia zewnętrzna i krąg ogniskowy. W jednym z pawilonów ambulatorium. Wi-Fi w obrębie recepcji.

Zakwaterowanie

• pokoje 2, 3 i 4-osobowe o standardzie hotelowym z łazienkami, TV i czajnikiem, wszystkie z balkonami • domki drewniane parterowe/apartamentowe 2-6 osobowe w zabudowie bliźniaczej: salon z TV i dwoma rozkładanymi sofami, sypialnia 2-osobowa i łazienka oraz aneks kuchenny (płyta, lodówka, czajnik, sztućce).

Wyżywienie

3 x dziennie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane. Od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Uwagi

• doba hotelowa od 14.00 do 10.00 • na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej • dzieci do 2 lat bez świadczeń - opłata na miejscu ok. 20 zł/doba • dzieci do 15 lat mają zniżki wynikające z cennika tylko przy dwóch osobach pełnopłatnych • zwierzęta domowe są akceptowane - opłata na miejscu ok. 15 zł/doba • parking ogrodzony, niestrzeżony - opłata na miejscu ok. 10 zł/doba • bezpłatnie można wypożyczyć sprzęt plażowy • do pobytów w okresie majówki i Bożego Ciała obowiązuje dopłata - informacja w Biurze Podróży.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Ośrodek wypoczynkowy DIUNA - Łeba, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...