OfertaObóz angielskiego Deluxe w Limassol na Cyprze (12-18 lat), Park Beach hotel 3***, opiekun

Limassol /Cypr
Cena od 6299 PLN
/ osoba
Transporttransportsamolot
Obóz angielskiego Deluxe w Limassol na Cyprze (12-18 lat), Park Beach hotel 3***, opiekun
Numer oferty: 1317/183
11100000

Obóz językowy Deluxe

Możliwy pobyt w określonym przedziale dat 2.07-23.07.2022 Lot z Warszawy 2.07-16.07 (2 tygodnie) na zapytanie 3 tygodnie 2-23.07.2022 Lot z Katowic 2 tygodnie 1-15.07.2022 3 tygodnie 1-22.07.2022 Lot z Gdańska 2 tygodnie 2-16.07.2022 3 tygodnie 2-23.07.2022

CYPR

Cypr jest trzecią co do wielkości, po Sycylii i Sardynii, wyspą na Morzu Śródziemnym i równocześnie najmłodszym po Malcie – państwem w tej części Europy. Ślady kolonizacji brytyjskiej są obecne w codziennym życiu Cypryjczyków, którzy biegle mówią po angielsku, co sprzyja tym, którzy pragną uczyć się języka angielskiego właśnie na wyspie Afrodyty. Cypr to nie tylko bogata historia z zabytkami sięgającymi Imperium Rzymskiego oraz niebywała gościnność Cypryjczyków, ale także piękne plaże, gorące Morze Śródziemne, zdrowy klimat i niepowtarzalne góry Troodos z najwyższym szczytem Olimpem, wznoszącym się na wysokość 1952 m n.p.m. W miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje dyskotek, restauracji i tawern. Wyspa ta, mająca walory kulturalne i kulinarne, klimatyczne, historyczne i środowiskowe staje się idealnym miejscem wypoczynku i nauki.

MIEJSCOWOŚĆ

Limassol to duże nadmorskie miasto z przepiękną starówką, będące drugim co do wielkości miastem na Cyprze. To także duży ośrodek wypoczynkowy o kosmopolitycznym charakterze, zwany często miastem zabawy i rozrywki.

SZKOŁY

English Sunny School of Cyprus jest szkołą letnią, od 2000 roku organizującą kursy i obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat oraz dla dorosłych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych. Nauczyciele to profesjonalna lokalna kadra głównie pochodzenia anglosaskiego, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Sale w szkole są odpowiednio wyposażone i dostosowane do prowadzenia zajęć.

W SZKOLE

Program standardowy Nasi uczestnicy odbędą kurs angielskiego składający się z 22 lekcji w tygodniu (po 45 minut). Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Dzieci 7-10 lat znajdują się w grupach 4-8 osobowych. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka i skupia się na rozwijaniu komunikacji werbalnej. Zapewniamy zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest testem sprawdzającym i otrzymaniem certyfikatu. Osoby, które stracą 1 dzień zajęć będą odrabiać zajęcia po południu w formie konwersacji prowadzonych w sposób przyjemny i interaktywny. Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (tylko lipiec) Młodzież powyżej 15 lat, o poziomie minimum B1, zamiast kursu standardowego może wybrać kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (za dopłatą). Kurs ten skierowany jest do osób pragnących studiować w języku angielskim lub pracować za granicą. IELTS to rozpoznawalny i ceniony na całym świecie certyfikat, wymagany przez zagraniczne uczelnie i często przez pracodawców. Kurs skupia się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych i na technikach pozwalających na zdanie egzaminu w przyszłości.

ZAKWATEROWANIE

Park Beach hotel 3* położony jest tuż przy plaży, w samym sercu turystycznej części miasta Limassol. Na terenie obiektu uczniowie mają do dyspozycji przestronny basen z leżakami, kafeterię, restaurację i salę telewizyjną. W lobby hotelowym można korzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Uczniowie mieszkają w klimatyzowanych pokojach z łazienkami i balkonami. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 4-osobowych. Szkoła mieści się 20-25 minut na piechotę, 5 minut autobusem.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch (ciepły lub pakowany w zależności od dnia) i obiadokolacja. Młodzież mieszkająca w Park Beach będzie miała lunch na kampusie (w Moniatis hotel). Brak podawanych napojów do obiadu i kolacji w Park Beach.

POPOŁUDNIOWY

Obowiązkowy dla młodzieży do 17 roku życia. Cypr jest idealną destynacją dla tych, którzy lubią ciepło, słońce i morze! Po południu szkoła proponuje różne gry, zabawy oraz wycieczki. Osoby, które wybrały standardowy program pojadą na 1 półdniową i 1 całodniową wycieczkę w tygodniu. Półdniowa wycieczka obejmuje zwiedzanie starego miasta Limassol, wyjazd do centrum handlowego z grą w kręgle lub wycieczkę na plażę poza Limassol np. Curium Beach. Jeśli chodzi o wycieczkę całodniową, w jednym tygodniu pojedziemy na krajoznawczą podróż np. do stolicy Cypru Nikozji lub do antycznego Pafos. Zobaczymy tam grecki amfiteatr, antyczne mozaiki i skałę, na której według legend wyłoniła się z piany morskiej Obowiązkowy dla młodzieży do 17 roku życia. Cypr jest idealną destynacją dla tych, którzy lubią ciepło, słońce i morze! Po południu szkoła proponuje różne gry, zabawy oraz wycieczki (1 półdniowa i 1 całodniowa wycieczka w tygodniu). Półdniowa wycieczka obejmuje zwiedzanie starego miasta Limassol, wyjazd do centrum handlowego z grą w kręgle lub wycieczkę na plażę poza Limassol np. Curium Beach czy Governor’s Beach. Wycieczki całodniowe: w jednym tygodniu pojedziemy na krajoznawczą podróż np. do stolicy Cypru Nikozji, do antycznego Pafos lub do Ayia Napa. Na wycieczce do Pafos zobaczymy grecki amfiteatr, antyczne mozaiki i skałę, na której według legend wyłoniła się z piany morskiej Bogini Miłości Afrodyta. W kolejnym tygodniu natomiast udamy się na cały dzień zabawy do parku wodnego, który zadowoli wszystkie gusta! Są tu atrakcje dla każdego: od sztucznych fal w basenie i spokojnej rzeki, gdzie można odpocząć na pontonie, po zjeżdżalnie o różnym stopniu nachylenia. Ci co lubią ekstremalne doznania i dreszczyk adrenaliny nie mogą ominąć pionowego Kamikadze! Ponadto w każdym tygodniu gra w siatkówkę plażową i jazda na bananie. Animatorzy proponują też gry i zabawy jak np. zabawa ze zdjęciami, warsztaty kulinarne aby poznać proste przepisy na przysmaki cypryjskie. Oczywiście będzie też czas na plażowanie! Wieczorem gry integracyjne, kalambury, zajęcia sportowe (siatkówka, koszykówka lub piłka nożna), karaoke, wieczór talentów czy olimpiada, oraz projekcje wideo. Raz w tygodniu szkoła organizuje „Fruit Day”; to dzień poświęcony wybranemu owocu pochodzącego z Cypru jak winogrono, arbuz, pomarańcz czy cytryna. Młodzież tego dnia pozna ciekawe informacje na jego temat na lekcjach angielskiego, a popołudniu będzie uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i przyrządzi smaczny cocktail lub prostą potrawę jak np. gofry pomarańczowe. Dzieci 7-10 lat mają odrębny program, chociaż niektóre punkty mogą się pokrywać. Zajęcia są specjalnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Młodzież 17-18 lat może wybrać pakiet animacyjny bez wycieczek, który obejmuje tylko animacje prowadzone przez kadrę szkoły. Dorośli mogą wykupić wycieczki na miejscu. Możliwe też rejsy do Izraela na zapytanie.

TRANSPORT

Przeloty z Warszawy / Modlina i innych miast: Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia. Zbiórka na lotnisku w hali odlotów na 2 godziny przed planowanym odlotem w Warszawie. Lot z Warszawy odbywa się w grupie; w niektórych terminach bez opiekuna. W takim przypadku dzieci i młodzież są odprawiane na lotnisku przez pracownika biura i odbierane na lotnisku na Cyprze przez polskiego opiekuna lub szkolnego przedstawiciela. W przypadku wybranych lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia, które odbędą się w mini grupie bez opiekuna, min. 1 uczestnik z grupy musi mieć ukończone 16 lat (szkoła odbiera uczestników z lotniska na Cyprze).

OPIEKA

Podczas pobytu dzieci i młodzież do 18. roku życia znajduje się pod stałą opieką polskiej i zagranicznej kadry. UWAGA: Dzieci 7-9 lat akceptowane są wyłącznie razem z rodzicami lub opiekunem prawnym, i mieszkają razem z nimi w pokoju.

OBEJMUJE

 • Kurs języka angielskiego: 22 lekcje w tygodniu po 45 min (20 lekcji po 50 minut)
 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Transfer z/na lotnisko
 • Opiekę polskiego opiekuna
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały do nauki
 • Pakiet powitalny: zeszyt, długopis, smyczka, T-shirt, torba szkolna
 • PŁATNE

 • Bilet lotniczy z Warszawy 1590 zł. Loty z innych miast ok. 1000-1500 zł (cena potwierdzana w dniu zakupu)
 • Obowiązkowy program o 180 EUR/ 2 tygodnie o 260 EUR/ 3 tygodnie dla młodzieży od 17. roku życia*(animacje) o 40 EUR/ tydzień
 • Dodatkowe wycieczki w niedzielę
 • Dopłata do lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS w lipcu (dla młodzieży 15+): 400 PLN/2 tyg.
 • Sporty wodne: o Windsurfing 6 godzin 1450 zł o Kitesurfing 12 godzin 1950 zł o Wstęp do nurkowania (teoria i praktyka) 2,5 godziny (1 dzień) 480 zł o Scuba Diving dla początkujących 3 godziny (3 dni) 1000 zł
 • Transfer dla młodzieży przy przelotach indywidualnych 300 zł w 2 strony (gdy lecą 2 osoby na tym samym locie koszt transferu +150 zł / os.)
 • Możliwe podwyższenie kwot ubezpieczenia wyliczane indywidualnie
 • Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji z wyjazdu liczone % od wartości umowy bez opłaty w walucie obcej za program: o KR standardowe 3% o KR z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19 przed wyjazdem 4,5% o KR z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19 oraz kwarantannę przed wyjazdem 5%
 • Test PCR przed wyjazdem (posiadamy specjalne zniżki dla naszych Klientów) oraz po przyjeździe na Cypr jeśli będzie wymagany.
 • PRAKTYCZNE

  Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą paszport, adapter do kontaktu, kostium kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem., wygodne buty. Na Cyprze jest o 1 godzinę później oraz ruch lewostronny. W hotelu Park Beach i Ajax napoje podczas lunchu i obiadokolacji są dodatkowo płatne. W hotelu Moniatis podawana jest woda w dzbankach. SUGEROWANE KIESZONKOWE: 150 Euro na 2 tygodnie *Uwaga: Program dla osób 17+ za 40 EUR tygodniowo obejmuje: 2 przejazdy na plażę w tygodniu, animacje popołudniowe i wieczorne. Opłata ta nie obejmuje: półdniowych wycieczek (1 w tygodniu), całodniowych wycieczek w soboty, przejażdżki na bananie, warsztatów mozaiek, ozdabiania muszelek / kamieni.

  UBEZPIECZENIE

  ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A..Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu. Kwoty ubezpieczenia: KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN Bagaż: 800 PLN Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj), jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Rezerwacja

  Zapytanie o ofertę

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Obóz angielskiego Deluxe w Limassol na Cyprze (12-18 lat), Park Beach hotel 3***, opiekun , możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

  Imię nazwisko:
  Telefon:
  e-mail:
  Wiadomość (opcjonalnie):
  Wysyłanie...