OfertaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - Jastarnia

Jastarnia /Polska
Cena od 1079 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
Ośrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - JastarniaOśrodelk Wypoczynkowy Półwysep - Jastarnia
Numer oferty: 115/18211
10010000

Miejscowość

JASTARNIA miejscowość nadmorska położona w środkowej części Półwyspu Helskiego. Malownicze położenie (między Zatoką Gdańską a otwartym morzem) i wspaniałe piaszczyste plaże oraz doskonale rozwinięta baza gastronomiczno - rozrywkowa czynią Jastarnię jedną z najmodniejszych miejscowości nadmorskich.

Obiekt

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „PÓŁWYSEP” położony jest na początku miejscowości, przy stacji PKP, w odległości 150 m od plaży morskiej i 300 m od wód Zatoki Gdańskiej. Od stacji PKP „Jastarnia Wczasy" dzieli go odległość 10 m a od przystanku PKS zaledwie 120 m. Do centrum Jastarni ok. 1 km. Jest to duży obiekt na ponad 300 miejsc składa się z domków campingowych. Ponadto na jego terenie jest jadalnia, tenis stołowy, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, a także altany grillowe. Istnieje możliwość wypożyczenia grilla, kijów do Nordic Walking oraz rowerów. Bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie

drewniane 2-4-osobowe, piętrowe domki campingowe, w zabudowie bliźniaczej, na piętrze i na parterze po dwa miejsca do spania. Ponadto w każdym domku łazienka, TV, radio, czajnik elektryczny, chłodziarka, szklanki, talerze, 2 leżaki, parawan i koc plażowy.

Wyżywienie

2 x dziennie -śniadania - bufet i serwowane obiadokolacjee. Od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Uwagi

• doba hotelowa od 16.00 do 10.00 • na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej • dzieci do 3 lat, bez świadczeń - GRATIS • dzieci do 10 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową • zwierzęta są akceptowane, po wcześniejszym uzgodnieniu - opłata w recepcji ok. 50 zł/doba • parking ogrodzony, niestrzeżony - GRATIS • na miejscu możliwość zakupu dodatkowych wycieczek fakultatywnych • w przypadku łączenia turnusów nocleg i wyżywienie w dniu łączącym - GRATIS • w trakcie turnusu wieczór grillowy i rejs kutrem z Jastarni na Hel • goście obiektu w dniu przyjazdu otrzymują kolorową opaskę identyfikator, noszenie go jest obowiązkowe.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Ośrodelk Wypoczynkowy Półwysep - Jastarnia, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...