Sesje fotograficzne na Cyprze

Jeśli marzysz o profesjonalnej ślubnej sesji zdjęciowej na Cyprze, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy zespołem specjalizującym się w fotografi ślubnej, sesji zdjęciowej dla modelki, sesji zdjęciowej dla firmy reklamującej, a także oferujemy pakiety rodzinnej fotografii.
W naszej ofercie znajdziecie pakiety, które z pewnością Was zainteresują. My mamy wiedzę i inspiracje, znamy najbardzije romantyczne i dzikie miejsca na Cyprze i wyspach greckich, które tworzą tło fotografii ślubnej, a także stanowią doskonałe zaplecze dla fotografii użytkowej, w tym modeli chcących przygotować swoje portfolio, w doskonałych warunkach oświetleniowych i wręcz bajecznej scenerii.
W naszej ofercie znajdziecie pakiety, które z pewnością Was zainteresują. Dzięki znajomości Cypru oraz współpracy z organizatorami ślubów pomożemy Wam spełnić Wasze marzenia.
W naszej ofercie także:  Santorini, Kreta, Rodos, Morze Egejskie, magiczne Cyklady lub starożytne Ateny, a także Sycylia, Sardynia i Korsyka - to tylko niektóre z propozycji dla zakochanych Par planujących ślub lub ślubną sesję plenerową w Grecji, we Włoszech, a także w Hiszpanii. 
Nasza oferta jest wykonywana przez lokalnych fotografów, a więc, koszty wykonania sesji obejmujją tylko faktycznie spędzony czas, i zaczyną się od 30 EUR, a nie obarczamy Was kosztami samolotów, pobytu itp.
Standardowa sesja ślubna to koszt około 200 EUR, za cały dzień zdjęciowy, obejmujący ponad 400-500 zdjęć, a także ponad 50 portretów, w tym krótkie wstawki video, które mogą być potem wykorzystane przy montażu filmu weselnego.
Czy warto wydać 200 EUR, przekonajcie się sami. Zapłata jest po wykonej sesji i prezentacji materiałów. Możecie zawsze podziękować i odmówić zapłaty wynagrodzenia fotografów. Koszty wówczas obejmują tylko koszt paliwa i samochodu.
Pytajcie o szczegóły oferty, ceny i wolne terminy na info@bajecznycypr.pl


Nasze zaplecze fotograficzne:
Sony A7 IV
Sony A5100
Iphone 13 PRO
Iphone 12 PRO
Sony NEXGEN 5
Obiektyw Samyang 85 mm, F 1,4 EF AC do portretów
Obiektyw Sony 28-70 mm, F 3.5 - 5.6 EF AC do zastosowań różnych
Obiektyw Sony Vario-Tessar T* FE 16-35 mm F4 do krajobrazów
Obiektyw Carl Zeiss Batis 85mm f/1.8 - Sony E
Obiektyw Sigma 19 mm 1-2.8
Obiektyw Sony 16-50 mm F 3.5 - 5.6 Sony E
USB doc