OfertaObóz językowy Prestiż na Cyprze hotel 4**** - wiek 7-18 lat, polski opiekun

Limassol /Cypr
Cena od 9099 PLN
/ osoba
Transporttransportsamolot
Obóz językowy Prestiż na Cyprze hotel 4**** - wiek 7-18 lat, polski opiekun
Numer oferty: 844/183
11100000

Terminy i ceny katalogowe

Terminy z Warszawy 2022: 24.07-7.08 Kraków 29.07-12.08 Katowice 30.07-13.08 Gdańsk Loty z innych miast na zapytanie. Cena:
 • 2 tygodnie 7899 zł
 • 3 tygodnie 11 599 zł Do ceny należy doliczyć przelot i program w EURO Obóz prestiż realizowany jedynie w przedziale dat 24.07-14.08.2022
 • Cypr - idealna destynacja na obóz językowy

  Limassol to duże nadmorskie miasto z przepiękną starówką, będące drugim co do wielkości miastem na Cyprze. To także duży ośrodek wypoczynkowy o kosmopolitycznym charakterze, zwany często miastem zabawy i rozrywki.

  Szkoła językowa na Cyprze, Limassol

  English Sunny School of Cyprus jest szkołą letnią, od 2000 roku organizującą kursy i obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat oraz dla dorosłych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych. Nauczyciele to profesjonalna lokalna kadra głównie pochodzenia anglosaskiego, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Sale w szkole są odpowiednio wyposażone i dostosowane do prowadzenia zajęć.

  Dostępne programy językowe na Cyprze

  Program standardowy 2-3 tygodnie Nasi uczestnicy odbędą kurs angielskiego składający się z 22 lekcji w tygodniu (po 45 minut). Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Dzieci 7-10 lat znajdują się w grupach 4-8 osobowych. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Zapewniamy zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu. Osoby, które stracą 1 dzień zajęć będą odrabiać zajęcia po południu w formie konwersacji prowadzonych w sposób przyjemny i interaktywny. Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (tylko lipiec) Młodzież powyżej 15 lat, o poziomie minimum B1, zamiast kursu standardowego może wybrać kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (za dopłatą). Kurs ten skierowany jest do osób pragnących studiować w języku angielskim lub pracować za granicą. IELTS to rozpoznawalny i ceniony na całym świecie certyfikat, wymagany przez zagraniczne uczelnie i często przez pracodawców. Kurs skupia się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych i na technikach pozwalających na zdanie egzaminu w przyszłości.

  Zakwaterowanie na obozie Prestiż

  Dla młodzieży w wieku 12-18 lat Ajax hotel 4* położony jest kilka minut na piechtę od plaży, gdzie znajduje się centrum handlowe z supermarketem, kawiarnie i restauracje, oraz i 7 minut autobusem od szkoły. Na terenie hotelu uczniowie mają do dyspozycji piękny basen z leżakami, kafeterię, restaurację i siłownię. Hotel posiada też kort tenisowy oraz SPA. W całym hotelu można korzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Uczniowie mieszkają w 3-osobowych klimatyzowanych pokojach z łazienkami i balkonami.

  Wyżywienie

  3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch (ciepły lub pakowany w zależności od dnia) i obiadokolacja. Młodzież mieszkająca w Ajax będzie miała lunch na kampusie. Woda nie jest podawana w Ajax do kolacji (napoje dodatkowo płatne).

  Jaki jest program dla dzieci i młodzieży poza lekcjami

  Obowiązkowy dla młodzieży do 17 roku życia. Obowiązkowy dla młodzieży do 17 roku życia. Cypr jest idealną destynacją dla tych, którzy lubią ciepło, słońce i morze! Po południu szkoła proponuje różne gry, zabawy oraz wycieczki (1 półdniowa i 1 całodniowa wycieczka w tygodniu). Półdniowa wycieczka obejmuje zwiedzanie starego miasta Limassol, wyjazd do centrum handlowego z grą w kręgle lub wycieczkę na plażę poza Limassol np. Curium Beach czy Governor’s Beach. Wycieczki całodniowe: w jednym tygodniu pojedziemy na krajoznawczą podróż np. do stolicy Cypru Nikozji, do antycznego Pafos lub do Ayia Napa. Na wycieczce do Pafos zobaczymy grecki amfiteatr, antyczne mozaiki i skałę, na której według legend wyłoniła się z piany morskiej Bogini Miłości Afrodyta. W kolejnym tygodniu natomiast udamy się na cały dzień zabawy do parku wodnego, który zadowoli wszystkie gusta! Są tu atrakcje dla każdego: od sztucznych fal w basenie i spokojnej rzeki, gdzie można odpocząć na pontonie, po zjeżdżalnie o różnym stopniu nachylenia. Ci co lubią ekstremalne doznania i dreszczyk adrenaliny nie mogą ominąć pionowego Kamikadze! Ponadto w każdym tygodniu gra w siatkówkę plażową i jazda na bananie. Animatorzy proponują też gry i zabawy jak np. zabawa ze zdjęciami, warsztaty kulinarne aby poznać proste przepisy na przysmaki cypryjskie. Oczywiście będzie też czas na plażowanie! Wieczorem gry integracyjne, kalambury, zajęcia sportowe (siatkówka, koszykówka lub piłka nożna), karaoke, wieczór talentów czy olimpiada, oraz projekcje wideo. Raz w tygodniu szkoła organizuje „Fruit Day”; to dzień poświęcony wybranemu owocu pochodzącego z Cypru jak winogrono, arbuz, pomarańcz czy cytryna. Młodzież tego dnia pozna ciekawe informacje na jego temat na lekcjach angielskiego, a popołudniu będzie uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i przyrządzi smaczny cocktail lub prostą potrawę jak np. gofry pomarańczowe. Dzieci 7-10 lat mają odrębny program, chociaż niektóre punkty mogą się pokrywać. Zajęcia są specjalnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Młodzież 17-18 lat może wybrać pakiet animacyjny bez wycieczek, który obejmuje tylko animacje prowadzone przez kadrę szkoły. Dorośli mogą wykupić wycieczki na miejscu. Możliwe też rejsy do Izraela na zapytanie.

  Przeloty

  Przeloty z Warszawy / Modlina i innych miast: Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia. Zbiórka na lotnisku w hali odlotów na 2 godziny przed planowanym odlotem w Warszawie. Lot z Warszawy odbywa się w grupie; w niektórych terminach bez opiekuna. W takim przypadku dzieci i młodzież są odprawiane na lotnisku przez pracownika biura i odbierane na lotnisku na Cyprze przez polskiego opiekuna lub szkolnego przedstawiciela. W przypadku wybranych lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia, które odbędą się w mini grupie bez opiekuna, min. 1 uczestnik z grupy musi mieć ukończone 16 lat (szkoła odbiera uczestników z lotniska na Cyprze).

  Opieka podczas obozu językowego

  Podczas pobytu dzieci i młodzież do 18. roku życia znajduje się pod stałą opieką polskiej i zagranicznej kadry. Dzieci poniżej 10 lat akceptowane są wyłącznie razem z rodzicami i mieszkają razem z nimi w pokoju.

  Towarzyszący rodzice

  Również rodzice mogą uczestniczyć w wyjeździe! Oferujemy tutaj dwie opcje:
 • rodzice twarzyszący wraz z kursem językowym (kurs 22 lekcji w tygodniu, zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem)
 • rodzice towarzyszący bez kursu językowego w tym samym obiekcie co dzieci (zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem):
 • Cena za obóz językowy obejmuje

 • Kurs języka angielskiego: 20 lub 22 lekcje w tygodniu
 • Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Transfer grupowy z/na lotnisko
 • Opiekę polskiego opiekuna
 • Transport lokalny do szkoły
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały do nauki
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
 • Pakiet powitalny: zeszyt, długopis, smyczka, T-shirt, torba szkolna
 • Dodatkowo płatne

 • Bilet lotniczy - z Warszawy 1590 zł, z innych miast w zależności od aktualnej ceny ok. 1000-1400 zł
 • Obowiązkowy program popołudniowy: dla dzieci i młodzieży poniżej 17. roku życia płatny opiekunowi na lotnisku:180 EUR/2 tygodnie, 260 EUR / 3 tygodnie
 • dla młodzieży od 17. roku życia (obejmuje animacje, gry i zabawy, wejścia do dyskoteki): 40 EUR/tydzień (ew. wycieczki fakultatywne płatne na miejscu). Możliwość wykupienia pełnego pakietu z wycieczkami w cenie 180 EUR/2 tygodnie.
 • Dopłata do dziecka 7-10 lat: 400 PLN/2 tygodnie
 • Dodatkowe wycieczki w niedzielę
 • Dopłata do lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS w lipcu (dla młodzieży 15+): 400 PLN/2 tyg.
 • Sporty wodne: o Windsurfing 6 godzin 1450 zł o Kitesurfing 12 godzin 1950 zł o Wstęp do nurkowania (teoria i praktyka) 2,5 godziny (1 dzień) 480 zł o Scuba Diving dla początkujących 3 godziny (3 dni) 1000 zł
 • Transfer dla młodzieży przy przelotach indywidualnych 300 zł w 2 strony (gdy lecą 2 osoby na tym samym locie koszt transferu +150 zł / os.)
 • Możliwe podwyższenie kwot ubezpieczenia wyliczane indywidualnie
 • Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji z wyjazdu liczone % od wartości umowy bez opłaty w walucie obcej za program: o KR standardowe 3% o KR z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19 przed wyjazdem 4,5% o KR z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19 oraz kwarantannę przed wyjazdem 5%
 • Test PCR przed wyjazdem (posiadamy specjalne zniżki dla naszych Klientów) oraz po przyjeździe na Cypr jeśli będzie wymagany. (Zamów test PCR u nas - dowiedz się więcej...)
 • Informacje praktyczne

  Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport, adapter, kostium kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem. Sugerowane kieszonkowe: 150 Euro na 2 tygodnie

  Ubezpieczenie

  ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu. Kwoty ubezpieczenia: KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN Bagaż: 800 PLN Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wkocie 3% wartości imprezy. Jeśli dziecko ma jakiekolwiek choroby przewlekłe, należy do nas to zgłosić i dopłacić do wyższego ubezpieczenia. Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj), jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

  Rezerwacja

  Zapytanie o ofertę

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Obóz językowy Prestiż na Cyprze hotel 4**** - wiek 7-18 lat, polski opiekun , możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

  Imię nazwisko:
  Telefon:
  e-mail:
  Wiadomość (opcjonalnie):
  Wysyłanie...