OfertaTransfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko Pafos

Paphos /Cypr
Cena od 92 PLN
20 EUR
/ osoba
Transporttransportwłasny
Transfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko PafosTransfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko PafosTransfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko PafosTransfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko Pafos
Numer oferty: 5452431/111
00000001

Nasza flota

Nasze transfery realizujemy samochodami osobowymi, w zalezności od ilości osób, a także nowoczesnymi, komfortowymi 8-osobowymi minibusami marki Volkswagen Caravelle i Multivan oraz Renault Trafic.
Nasze samochody to wersje na przedłużonym rozstawie osi, co gwarantuje bardzo dużą ilość miejsca na bagaże i zwiększa komfort podróży.

Nasze usługi

Oferujemy usługi:
transfery z lotniska Pafos do miejsca zakwaterowania w regionie Pafos
transfery z lotniska Larnaka do miejsca zakwaterowania w regionie Pafos
transfery z lotniska Pafos na lotnisko Larnaka
Obsługujemy klientów indywidualnych i grupy.
Organizujemy również prywatne przeloty helikopterem po wyspie Cypr, a także heli-taksówkę dla maksymalnie 4 osób.
Każda rezerwacja jest indywidualnie rozpatrywana.

Prywatny transfer

Posiadamy również usługę PRIVATE TRANSFER
Każdy uczestnik transferu ma prawo posiadać bagaż podręczny, bagaż duży, bagaż sportowy.
Po przylocie do Pafos oczekujemy na Państwa na parkingu tuż przed halą przylotów.

Nasza organizacja

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem wyjazdów turystycznych na CYPR. Od ponad 5 lat oferujemy transfery z wielu lotnisk na świecie do najbardziej znanych, kultowych, ale także małych i romantycznych miejsc turystycznych.
Z naszą ofertą wychodzimy do Klientów Indywidualnych, wymagających, a także szukających unikalnych wrażeń wakacyjnych w cypryjskich kurortach.
W swojej ofercie posiadamy także transfer bagażu z domu do ośrodka kurierem, co znacznie zmniejsza koszty przelotu liniami lotniczymi. Obecnie współpracujemy z ponad 10 liniami lotniczymi, specjalizując się w transferze osób z lotnisk, a także bagażu.
Posiadamy w naszej ofercie również prywatne transfery helikopterem. W ofercie posiadamy także ponad 500 hoteli, rezydencji, willi i apartamentów, w najlepszych miejscach wypoczynku na wyspie Cypr, a także wypasione hotele z zapleczem wellness & spa i doskonałą kuchnią.
Transfery, które oferujemy organizujemy, wspierając się logistyką i współpracą z cypryjskimi przewoźnikami, tak układamy, aby było jak najmniej wolnych przejazdów. Dlatego nasze ceny są 50 % niższe niż zwykle dostępne oferty na rynku, ale ważna informacja - rezerwacje muszą być dokonywane z wyprzedzeniem przynajmniej 14 dni przed wyjazdem. Posiadamy również ofertę transferów na ostatnią chwilę, ale cena zwykle oscyluje w granicach komercyjnych transferów. Zwykle każde zamówienie dla grupy powyżej 20 osób rozpatrujemy indywidualnie.
Zapraszamy do Współpracy biura podróży, a także Klientów Indywidualnych organizujących swój wyjazd na Cypr we własnym zakresie.
Dysponujemy również samochodami do wynajmu na czas wyjazdu wakacyjnego, a także wynajmem na czas tylko transferu, co znacznie zmniejsza koszty usługi, ale także umożliwia łatwe współdzielenie się samochodem w najbardziej uczęszczanych miejscach wypoczynkowych.
Zwykle mając zakwaterowanie przy plaży, samochód nie jest potrzebny na miejscu, a konieczny jest tylko, aby dostać się na miejsce pobytu wakacyjnego.
W naszej załodze posiadamy doświadczonych kierowców, spełniających wszystkie wymagania w transporcie międzynarodowym, a także doświadczonych w trudnych warunkach kretych uliczek cypryjskich, a także lewostronnego ruchu i kierownicy po prawej stronie.
W biurach lokalnym w Bielsku-Białej w Polsce, w Ukrainie w Truskawcu i we Lwowie, a takze na Cyprze w Pafos nad organizacją i obsługą naszych Klientów przez 24 godziny na dobę czuwają specjaliści, którzy doradzą Państwo najlepsze rozwiązania wyjazdu na Cypr i transferem z lotniska. Czasem warto zapytać o najlepszy wybór cenowy i czasu podróży, a także niuansy organizacji wyjazdu samolotem na wczasy na Cyprze.
Posiadamy stałych Klientów, większość wraca do nas co roku, mamy dużo zadowolonych Klientów, a także takich co polecają nasze usługi swoim znajomym.
Zapewniamy również, że dokładamy wszelkich starań, aby tak konstruować czasy przejazdu, i na 100% zdążyć na lotnisko bez stresu, bezpiecznie i w miłym klimacie i atmosferze.
W ramach transferu organizujemy krótkie przerwy na dobrą kawę lub drobną przekąskę w barach lub restauracjach.
Zapraszamy do skorzystania z naszych Usług.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Transfer Lotnisko - Hotel/Apartament - Lotnisko Pafos , możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...